Bábkové divadlo - Plastelinový panák

V Hornošarišskom osvetovom stredisku (HOS) sa uskutočnila ďalšia premiéra Bábkového divadla pre najmenších. Ak ste hru premeškali, nič sa nedeje. Nižšie v príspevku nájdete ďalšie termíny.

V poradí už piata tohtoročná premiéra bola venovaná postavičke plastelínového panáčika, ktorého mnohí rodičia poznajú zo starých počítačových hier. Ten v rozprávke prežíva pútavé dobrodružstvá spolu s ďalšími rozprávkovými postavičkami.

Hra napísaná bábkoherečkami osvetového strediska Zlaťkou Golecovou a Klaudiou Ivanovou spolu s precízne vyrobenými bábkami a zaujímavou scénou vzbudila u prítomných detí veľký ohlas. Aktívne sa počas hry zapájali do deja.

Rozprávka popretkávaná pesničkami a interaktívnymi vstupmi má pre deti i výchovný charakter. Predstavenie sa pre obrovský záujem odohralo v galérii HOSky, pretože stála scéna divadla v zrekonštruovanej pivnici kapacitne nepostačila.

Reprízy sa uskutočnia 18., 19. 22. a 23. augusta. Nutnosťou je potreba rezervácie miesta na číslach 0949 377 766 alebo 0917 597 516. Vstupné je symbolické – 50 centov.